Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !
Bardzo dziękujemy Alicja Tchórz za uczciwą i wyważoną opinię na temat naszych produktów
Jako sklep ekoaloe.pl zaopatrujemy się tylko u @pryordistribution.eu , który jest jednym oficjalnym dystrybutorem na Polskę.
 
Daje nam gwarancję oryginalności oraz jakości produktów, które zostały stworzone na bazie ekologicznego aloesu dojrzewającego w BIOsferze na Wyspach Kanaryjskich do których należy Lanzarote.
 
Wszystkich miłośników aloesu oraz Wysp Kanaryjskich zapraszamy na blog ekoaloe.pl na którym będziemy odkrywać sekrety Wysp Kanaryjskich!
 
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół ekoaloe.pl

 

 

DOSTĘPNY W SKLEPIE EKOALOE.PL

 

Gel Forte Sport Massage Aloe Plus Lanzarote, jest idealny do masaży relaksacyjnych i energetyzujących. Wskazany przed i podczas umiarkowanych, ekstremalnych ćwiczeń fizycznych.

Jest szczególnie odpowiedni dla wszystkich osób uprawiających sport!

 

Doskonale nadaje się do leczenia bólów mięśniowych i reumatyzmu, a nawet walczy z  dolegliwościami: dny moczanowej, choroby zwyrodnieniowej stawów, skurczów oraz zapalenia ścięgien.

Gel Forte to krem - żel o miękkiej i lekkiej konsystencji. Dzięki aktywnym tonikom, stymulantom i aktywnym składnikom zmniejszającym przekrwienie, aktywuje mikrokrążenie skóry i zapewnia uczucie ulgi.

 

Składniki Aktywne:

  • Ekologiczny Aloes (Aloe Vera Barbadensis)
  • Krzem
  • Olejek Nagietkowy
  • Wyciąg z Arniki
  • Kasztan Indyjski
     
Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
14 grudnia 2020

ALICJA TCHÓRZ OPINIA

Produkty ekoaloe.pl polecane przez zawodowych sportowców! 

Mistrzyni Europy - Alicja Tchórz testuje nasze produkty z Wysp Kanaryjskich! 

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin