Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

W ostatniej dekadzie rynek aloesowy stał się mocno nasycony ze względu na ogromną liczbę dostępnych produktów chińskiego, koreańskiego lub bliżej nieznanego pochodzenia.
Są to głównie produkty, które "ALOES"  posiadają tylko w nazwie lub poprzez design nawiązują do tej terapeutycznej rośliny. Aby móc ocenić jakość wybieranego produktu, a w szczególności produktu dla dzieci, musimy być szczególnie wyczuleni i ostrożni w wyborze dobrych kosmetyków dla naszych pociech.

 

W tym wpisie dowiesz się czym się kierować, na co zwracać uwagę oraz jakie pytania zadać sprzedawcy lub dystrybutorowi podczas procesu decyzyjnego, a więc...

 

3 Najlepsze kosmetyki z aloesem dla dzieci. Od jakiego wieku stosować kosmetyki z aloesem dla dzieci?
Jaki aloes dla dzieci na skórę?
 

Warto wiedzieć, że aloes aloesowi nie jest równy. Podczas wyboru kosmetyków warto zapytać dystrybutora/sprzedawcę skąd pochodzi aloes, który został użyty w danym produkcie dla dzieci. Warto pamiętać, że w Europie to Hiszpania, a w szczególności Wyspy Kanaryjskie słyną z najwyższej jakości aloesu, który dojrzewa tu w naturalnych warunkach atmosferycznych - gdzie ma stałe nasłonecznienie i idealny klimat, ale o tym przecież już czytaliście...

Zatem wybierajmy produkty lokalnych producentów, których jesteśmy w stanie zweryfikować i dopytać o...

No właśnie, o co właściwie możemy zapytać dystrybutora/producenta?

Wbrew powszechnej modzie na ekologiczne loga umieszczane na opakowaniach nie jest to sprawa pierwszorzędna gdyż magiczny PR tych zielonych znaczków odczarowują produkty, które w składzie posiadają aloes pochodzenia chińskiego, meksykańskiego lub koreańskiego. Są to rynki, na których kontrola producenta/sprzedawcy surowca aloesowego jest ograniczona lub praktycznie niemożliwa przez organy innych krajów, w tym nawet Unii Europejskiej. Dlatego warto zwracać uwagę na skład i weryfikować ekologiczne certyfikaty.
 

Ze wspomnianych regionów do Europy często dostarczany jest surowiec w formie sproszkowanej. Dlaczego? Przede wszystkim ze względu na koszt transportu, który jest kilkanaście razy niższy niż w przypadku transportu pełnowartościowego surowca jakim jest - żel aloesowy lub nawet świeże liście aloesowe, które dużo ważą.

Przed proszkowaniem surowca jest mało prawdopodobne żeby egzotyczny producent zadbał o dokładne oczyszczenie aloesu z aloiny, zbadał jego faktyczne parametry z formy już sproszkowanej, a więc po fakcie, gdyż jest to działanie czasochłonne i kosztowne. Reasumując  - w przypadku tej rośliny specjaliści odradzają używanie jakichkolwiek preparatów z zawartością aloesu, który został poddany procesowi sproszkowania.

 

Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?

Wszystkie te, który pochodzą ze SPRAWDZONEGO źródła, powstały z DOJRZAŁEGO aloesu (minimum 4 - 5-letni), został idealnie oczyszczony z aloiny, a produkt posiada wysoką zawartość aloesu i prosty skład kosmetyku! 
A na te wszystkie pytania powinien nam odpowiedzieć dostawca produktu lub dystrybutor.

 

Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?
Kosmetyki z bardzo prostym składem takie jak Gel Puro Aloe Plus Lanzarote       250 ml 

Żel aloesowy można stosować już od pierwszych dni życia! Jeśli wybierzemy naprawdę godny polecenia żel aloesowy, może być stosowany jako produkt regenerujący pupę maluszka, po każdej zmianie pieluszki. 
Wypryski, alergie skórne, poparzenia, zaczerwienienia na twarzy oraz całym ciele - Gel Puro to naturalne SOS łagodzące, regenerujące i odżywcze nawet dla najbardziej wymagającej i wrażliwej skóry dziecka!

 

Jeśli kiedykolwiek spotkałeś się z opinią, że aloes uczula lub na własnej skórze doświadczyłeś, że produkt aloesowy Cię uczulił, to...
 
TAK, TO PRAWDA!
 
Specjaliści potwierdzają, że aloes z niesprawdzonego źródła, najczęściej niedokładnie oczyszczony z aloiny, potrafi podrażniać skórę!
Jednak otwórz się na nowo i zaufaj produktom aloesowym, ale TYLKO tym ze sprawdzonego źródła, np. bezpośrednio od lokalnego producenta z Wysp Kanaryjskich jak>  Aloe Plus Lanzarote Aloe Petit Kids

 


TOP I
Gel Puro Aloe Plus Lanzarote       250 ml

Żel aloesowy dla dzieci

 

 


TOP II  
Mleczko Aloesowe Nawilżające KIDSAloe Plus Lanzarote   250 ml

 

 

TOP III
Mydełko Aloesowe dla Dzieci Aloe Plus Lanzarote 65 g 

 

 

        www.pryordistribution.eu                

 

Chcesz odwiedzieć się wiecej o produktach aloesowych z Wysp Kanaryjskich?
Jesteśmy do twojej dyspozycji!

Skontaktuj się z nami, a my chętnie odpowiemy na twoje pytania!

Zdjęcia promocyjne www.pryordistribution.eu

Jaki aloes dla dzieci na skórę? Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?  Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?
19 kwietnia 2022

Aloes dla dzieci.
Tak czy nie? 

Jaki aloes dla dzieci na skórę?

Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?

Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin