Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Lato 2022 już coraz bliżej!

W tym roku zadbaj o swoją skórę profesjonalnie, zabezpieczając ją przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym, aby nie narazić się na głębokie poparzenia, które potrafią być bardzo bolesne i szkodliwe dla zdrowia!

Słońce emituje trzy typy promieniowania:
UVA - Mylnie uważane za pozornie niegroźne promieniowanie, ponieważ to dzięki niemu zawdzięczamy piękną opaleniznę -  jednak jego działanie bardzo poważnie wpływa na proces fotostarzenia się skóry.
Promieniowanie UVA uszkadza włókna kolagenowe, niszczy skórę od środka w efekcie doprowadzając do powstawania zmarszczek. 
UVB - Stanowi 5% promieniowania. UVB odpowiedzialne jest za uszkodzenia DNA komórek, powoduje oparzenia oraz doprowadza do chorób skóry - rak skóry.
UVC - Jest to najsilniejsze promieniowanie słoneczne, jednak nie dociera do nas ponieważ jest wychwytywane przez warstwę ozonową. Jeśli w przyszłości promieniowanie przebije się przez dziurę ozonową, będzie to stanowiło poważny problem dla naszego zdrowia.

Jakie korzyści płyną dla nas od słońca?
Wygrzewanie się na słońcu jest pewną formą relaksu, podczas którego promieniowanie UVB wpływa na syntezę witaminy D, która zapobiega wielu chorobą!


Jak zadbać o ochronę skóry?

Podstawą ZDROWEJ pielęgnacji skóry jest odpowiedni wybór produktu, który zadba o bezpieczeństwo  nie tylko na zewnątrz, ale również od najgłębszych warstw naskórka. 
Filstry wysokiej jakości - mineralne gwarantują ochronę najwyższej jakości.

 

W jaki sposób skutecznie i szybko ratować zaczerwienioną i poparzoną skórę? 
Aloes z Wysp Kanaryjskich znany jest ze swoich silnych właściwości regenerujących i odbudowywujących strukturę skóry od środka. Aloes dobrze oczyszczony z aloiny, to idealny sposób na ukojenie, wyciszenie oraz szybkie zregenerowanie poparzonej skóry!. 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote 1L przechowywany w lodówce nabiera dodatkowych właściwości chłodzących! Nadając natychmiastowe poczucie ulgi! 
Zawarty w nim kwas salicylowy znacząco wpływa na zmniejszenie stanu zapalnego oraz wpływa na złagodzenie bólu.

Wysokie stężenie polisacharydów odpowiada za produkcję włókien kolagenowych, a to wpływa na regenerację uszkodzonej, podrażnionej skóry.

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote to produkt polecany do regularnego stosowania, codziennie po każdej kąpieli słonecznej! Dla dzieci oraz dla dorosłych! 
Dzięki Gel Puro Aloe Plus Lanzarote twoja skóra zostanie szybko zregenerowana oraz odżywiona. Już po pierwszej aplikacji poczujesz ulgę!

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote możesz zamówić w naszym sklepie www.ekoaloe.pl
www.ekoaloe.pl/gel-puro-aloe-plus-lanzarote-------250-ml


Żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich

21 maja 2022

Aloes na poparzenia 
Gel Puro Aloe Plus Lanzarote

Aloes z Wysp Kanaryjskich na poparzenia.
SOS na poparzoną skórę.
Gel Puro Aloe Plus Lanzarote na poparzoną skórę.

Dowiedz się więcej ...

15 listopada 2023
Naturalne deo aloesowe z Wysp Kanaryjskich. Aloe Invisible Tabaibaloe operte na bazie najwyższej jakości aloesu z Wysp Kanaryjskich zamów online! www.ekoaloe.pl
03 listopada 2023
Naturalne mydełko aloesowe z Wysp Kanaryjskich Tabaibaloe 125g  Zamów online www.ekoaloe.pl
22 października 2023
Czym różni się krem Tabaibaloe Cream Face and Body od Tabaibaloe Aloe Premium Cream Face and body? Który produkt wybrać i jak stosować? Dowiedz się jak wszystko o produktach Tabaibaloe

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin