Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


13 grudnia 2022
Skomponuj unikatowy zestaw świąteczny dla ukochanej osoby! Wybierz produkty, a my udekorujemy go dla Ciebie! Aloe Plus Lanzarote Aloe Canarias
02 listopada 2022
Gel Forte Sport Massage Aloe Plus Lanzarote Poznaj produkt aloesowy z Wysp Kanaryjskich dla osób aktywnych i sportowców od Aloe Plus Lanzarote
19 października 2022
Poznaj bliżej krem aloesowy z dziką różą od Aloe Plus Lanzarote i zamów online w naszym sklepie www.ekoaloe.pl Crema Con Aloe Vera Rosa Masqueta


Dowiedz się więcej ...

Punkt Mirador del Rio Lanzarote to niezapomniany i zapierający dech w piersiach widok na Punta Fariones oraz wybrzeże wyspy La Graciosa!

El  Mirador del Rio | Lanzarote

04 marca 2021
Aloes ze Śluzem Ślimaka

El Mirador del Rio to OBOWIĄZKOWY punkt do odwiedzenia na Lanzarote. Magiczne miejsce, pełne naturalnego uroku, które na zawsze zostaje w pamięci! Leży na wysokości 479 m n.p.m. Dzięki temu rozciąga się z niego imponujący widok!

 

Pomiędzy Wyspą La Graciosa a Punta Fariones tworzy się przesmyk morski zwany El Rio. Odwiedzając to miejsce o różnych porach dnia oraz roku Mirador del Rio będzie zachwycać was zupełnie inną paletą barw! Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii  pod postem!

 

Wybierając się na punkt widokowy El Mirador warto pamiętać o dodatkowym cieplejszym swetrze :) gdyż bywa tu znacznie zimniej! Różnica temperatur sięga nawet 10 stopni Celsjusza i jest znacznie chłodniej niż w dolnej części wyspy!Często zdarza się również chłodny i porywisty wiatr, który zdecydowanie przeszkadza turystom w relaksie! 

C I E K A W O S T A 

Mirador del Rio powstał według projektu Cesara Manrique, który postanowił przerobić stary punkt artyleryjski. Usunięto górną część wzniesienia, a w powstałym zagłębieniu zbudowano restaurację przykrytą dwoma kopułami. Na koniec całość przysypano ziemią.

 

Dziś teren jest całkowicie porośnięty trawą, jakby była częścią tej wystającej z wody skały. Restauracja posiada niezwykle szerokie okno z widokiem na kosmos, jak twierdził Manrique. Rozpościera się stąd fantastyczna, wręcz nierzeczywista panorama nieba i morza. Nic dziwnego, bo przed wiekami mieściła się tu twierdza, która strzegła dostępu do wyspy, a to miejsce stanowiło doskonały punkt obserwacyjny.

 

Produkty Aloe Plus Canarias i Esencia de Lanzarote, które dostępne są w naszym sklepie www.ekoaloe.pl cudownie komponują się z Mirador del Rio <3

 

 

 


TIERRA Esencia de Lanzarote Eau de Parfum   50 ml 


ZAMÓW ONLINE EYE SERUM BIO


Day Night Cream Aloe Plus Canarias  BIO ORGANIC 50 ml

 

  


 *Za piękne i inspirujące zdjęcia specjalne podziękowania dla www.pryordistribution.eu !
 

 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS