Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

El Mirador del Rio to OBOWIĄZKOWY punkt do odwiedzenia na Lanzarote. Magiczne miejsce, pełne naturalnego uroku, które na zawsze zostaje w pamięci! Leży na wysokości 479 m n.p.m. Dzięki temu rozciąga się z niego imponujący widok!

 

Pomiędzy Wyspą La Graciosa a Punta Fariones tworzy się przesmyk morski zwany El Rio. Odwiedzając to miejsce o różnych porach dnia oraz roku Mirador del Rio będzie zachwycać was zupełnie inną paletą barw! Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii  pod postem!

 

Wybierając się na punkt widokowy El Mirador warto pamiętać o dodatkowym cieplejszym swetrze :) gdyż bywa tu znacznie zimniej! Różnica temperatur sięga nawet 10 stopni Celsjusza i jest znacznie chłodniej niż w dolnej części wyspy!Często zdarza się również chłodny i porywisty wiatr, który zdecydowanie przeszkadza turystom w relaksie! 

C I E K A W O S T A 

Mirador del Rio powstał według projektu Cesara Manrique, który postanowił przerobić stary punkt artyleryjski. Usunięto górną część wzniesienia, a w powstałym zagłębieniu zbudowano restaurację przykrytą dwoma kopułami. Na koniec całość przysypano ziemią.

 

Dziś teren jest całkowicie porośnięty trawą, jakby była częścią tej wystającej z wody skały. Restauracja posiada niezwykle szerokie okno z widokiem na kosmos, jak twierdził Manrique. Rozpościera się stąd fantastyczna, wręcz nierzeczywista panorama nieba i morza. Nic dziwnego, bo przed wiekami mieściła się tu twierdza, która strzegła dostępu do wyspy, a to miejsce stanowiło doskonały punkt obserwacyjny.

 

Produkty Aloe Plus Canarias i Esencia de Lanzarote, które dostępne są w naszym sklepie www.ekoaloe.pl cudownie komponują się z Mirador del Rio <3

 

 

 


TIERRA Esencia de Lanzarote Eau de Parfum   50 ml 


ZAMÓW ONLINE EYE SERUM BIO


Day Night Cream Aloe Plus Canarias  BIO ORGANIC 50 ml

 

  


 *Za piękne i inspirujące zdjęcia specjalne podziękowania dla www.pryordistribution.eu !
 

 

Aloes ze Śluzem Ślimaka
04 marca 2021

El  Mirador del Rio | Lanzarote

Punkt Mirador del Rio Lanzarote to niezapomniany i zapierający dech w piersiach widok na Punta Fariones oraz wybrzeże wyspy La Graciosa!


Dowiedz się więcej ...

31 sierpnia 2023
Żel aloesowy z Wysp Kanaryjskich w nowej wersji BIO od Aloe Canarias dostępny w POLSCE! GEL PURO DE ALOE VERA ALOE CANARIAS
17 lipca 2023
Gdzie zamówić sok aloesowy Aloe Plus Lanzarote? Gdzie jest dostępny sok aloesowy Aloe Plus Lanzarote? ALOE PLUS LANZAROTE W POLSCE
21 czerwca 2023
Naturalne kosmetyki aloesowe z Wysp Kanaryjskich do opalania od Aloe Plus Lanzarote  Sun Milk SPF 20 Aloe Plus Lanzarote Sun Milk SPF 50 Aloe Plus Lanzarote

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin