Aloe Plus Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

El Mirador del Rio to OBOWIĄZKOWY punkt do odwiedzenia na Lanzarote. Magiczne miejsce, pełne naturalnego uroku, które na zawsze zostaje w pamięci! Leży na wysokości 479 m n.p.m. Dzięki temu rozciąga się z niego imponujący widok!

 

Pomiędzy Wyspą La Graciosa a Punta Fariones tworzy się przesmyk morski zwany El Rio. Odwiedzając to miejsce o różnych porach dnia oraz roku Mirador del Rio będzie zachwycać was zupełnie inną paletą barw! Koniecznie obejrzyjcie zdjęcia w naszej galerii  pod postem!

 

Wybierając się na punkt widokowy El Mirador warto pamiętać o dodatkowym cieplejszym swetrze :) gdyż bywa tu znacznie zimniej! Różnica temperatur sięga nawet 10 stopni Celsjusza i jest znacznie chłodniej niż w dolnej części wyspy!Często zdarza się również chłodny i porywisty wiatr, który zdecydowanie przeszkadza turystom w relaksie! 

C I E K A W O S T A 

Mirador del Rio powstał według projektu Cesara Manrique, który postanowił przerobić stary punkt artyleryjski. Usunięto górną część wzniesienia, a w powstałym zagłębieniu zbudowano restaurację przykrytą dwoma kopułami. Na koniec całość przysypano ziemią.

 

Dziś teren jest całkowicie porośnięty trawą, jakby była częścią tej wystającej z wody skały. Restauracja posiada niezwykle szerokie okno z widokiem na kosmos, jak twierdził Manrique. Rozpościera się stąd fantastyczna, wręcz nierzeczywista panorama nieba i morza. Nic dziwnego, bo przed wiekami mieściła się tu twierdza, która strzegła dostępu do wyspy, a to miejsce stanowiło doskonały punkt obserwacyjny.

 

Produkty Aloe Plus Canarias i Esencia de Lanzarote, które dostępne są w naszym sklepie www.ekoaloe.pl cudownie komponują się z Mirador del Rio <3

 

 

 


TIERRA Esencia de Lanzarote Eau de Parfum   50 ml 


ZAMÓW ONLINE EYE SERUM BIO


Day Night Cream Aloe Plus Canarias  BIO ORGANIC 50 ml

 

  


 *Za piękne i inspirujące zdjęcia specjalne podziękowania dla www.pryordistribution.eu !
 

 

Aloes ze Śluzem Ślimaka
04 marca 2021

El  Mirador del Rio | Lanzarote

Punkt Mirador del Rio Lanzarote to niezapomniany i zapierający dech w piersiach widok na Punta Fariones oraz wybrzeże wyspy La Graciosa!


Dowiedz się więcej ...

29 kwietnia 2023
 Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie na Lanzarote! Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystko o ekologicznym aloesie!
29 marca 2023
Jak zadbać o skórę wiosną? Jakie produkty wybrać od Aloe Plus Lanzarote? Kosmetyki z Wysp Kanaryjskich od Aloe Plus Lanzarote Wiosna 2023
09 marca 2023
Najczęściej zamawiany olejek przez naszych klientów?! Olejek arganowy od Aloe Plus Lanzarote uznany jako BEST SELLER MARZEC 2023!

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 
Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin