Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


26 września 2022
Miniony weekend (24.09-25.09.2022) był wyjątkowo niespotykany dla całego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Od ponad tygodnia mieszkańcy wszystkich wysp informowani byli o przygotowaniu się nadchodzącego SZTORMU.  Jak wyglądają Wyspy Kanaryjskie w strugach
30 maja 2022
Gdzie zamówić produkty Aloe Plus Lanzarote? Jak zamówić porodukty z Wysp Kanaryjskich? Gdzie dostępne są produkty Aloe Plus Lanzarote?
21 maja 2022
Aloes z Wysp Kanaryjskich na poparzenia. SOS na poparzoną skórę. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote na poparzoną skórę.

Dowiedz się więcej ...

Wyjątkowa linia zapachów inspirowana klimatem i naturą LANZAROTE

Jak powstała unikatowa linia perfum?
Kulisy kreacji ESENCIA DE LANZAROTE

Esencia de Lanzarote

12 listopada 2021
Jaki aloes dla dzieci na skórę? Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?  Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?

Unikatowa i pełna sekretnych nut zapachowych Esencia de Lanzarote to linia, która dostępna jest tylko w luksusowych

i niszowych perfumeriach w całej Europie.
Esencia de Lanzarote jak tylko zadebiutowała w 2020 roku NATYCHMIAST została doceniona przez koneserów wysublimowanych zapachów i pożądana przez właścicieli luksusowych drogerii w Austrii.

 


 

EDL została  stworzona we współpracy z jednym z najlepszych "nosów" świata, który od ponad dekady kreuje zapachy dla najbardziej wymagających klientów i renomowanych, największych globalnych marek. W swojej długoletniej karierze otrzymał m.in. Prix Francois Coty dla najlepszego perfumiarza roku! Hiszpańska gwiazda współczesnego rynku perfumiarskiego w zaciszu własnego laboratorium opracowuje unikatowe, odważne i zmysłowe zapachy, przez które wyraża uczucia bez użycia słów. Ten osobliwy sposób silnego oddziaływania na otoczenie sprawił, że zaczął łamać schematy i konwenanse dotychczasowego świata perfum.

 

Cały proces kreacji linii Esencia de Lanzarote to był burzliwy, ale efektywny czas pracy. 
 

Opracowanie ostatecznego kształtu całej linii, analiza nut zapachowych, ich odpowiedniego połączenia, aż po finalne zamknięcie we flakonie trwały ponad 2,5 roku!

A gdzie tkwi tajemnica sukcesu naszych perfum? Fundamentem, który zaowocował tą przepiękną i nowoczesną linią zapachów zdaje się miłość ich twórcy do kanaryjskiej przyrody oraz poczucie rytmu natury Lanzarote.


Miłość  twórcy do przyrody oraz poczucie rytmu natury Lanzarote stało się bazą, która zaowocowała przepiękną i nowoczesną linią zapachów! 


Esencia de Lanzarote to hołd dla miejsca, w którym wszystko jest idealnie dopracowane i dopasowane, które zaskakuje oraz zachwyca swoją perfekcyjnością. Hołd dla miejsca, w którym natura jest cenniejsza niż korzyści materialne człowieka, gdzie jest zachowana najstaranniejsza dbałość o zachowanie środowiska naturalnego i tradycyjnej architektury. Bo przecież - jak mawiał César Manrique: "Całe piękno Lanzarote leży w jej środowisku naturalnym".

 

Dla firmy Aloe Plus Lanzarote seria Esencia de Lanzarote jest niebywale cenna, był to krok, na który dyrektor artystyczny APL razem z całym sztabem ekspertów decydował się długo, ze względu na wieloletnią politykę firmy i inwestycje w najwyższej jakości produkty aloesowe.

Poszerzenie swoich działań w portfolio produktowym, a za tym otwarcie się na wykreowanie własnej linii perfum, zostało określone przez ekspertów jako odważny krok marki w całej branży.

Plan i strategia działania wypłynęły z głębi serca, ale też z miłości do naszej małej ojczyzny. Przede wszystkim Esencia de Lanzarote nie jest "komercyjnym wymysłem silnej korporacji", której celem jest sezonowe rozpalenie popytu wśród konsumentów, ale  to efekt krystalicznie czystej miłości, hołd złożony miejscu, w którym Kanaryjczycy z Lanzarote doświadczają życia w zgodzie z naturą.

 

Jeśli kiedykolwiek miałeś okazję odbyć podróż na Lanzarote, poczuć i doświadczyć jej piękna,  a twój kawałek serca tam pozostał - wiedz, że Esencia de Lanzarote została stworzona właśnie dla Ciebie.

 

"To wszystko z miłości do Lanzarote - Ogień, Ziemia, Woda, Powietrze  " Aloe Plus Lanzarote 2020
 CZTERY UNIKATOWE ZAPACHY ESENCIA DE LANZAROTE dostępne w sklepie ekoaloe.pl

1. TIERRA Esencia de Lanzarote Eau de Parfum   50 ml 

2. AIRE Esencia de Lanzarote Eau de Parfum   50 ml
​​​​​​3. Fuego Esencia de Lanzarote Eau de Parfum 50 ml

4.


www.pryordistribution.eu

Dziękujemy za możliwość skorzystania z materiałów promocyjnych !  

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS