Aloe Plus Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Kojąca formuła produktu idealnie rozprowadza się na skórze i wchłania się dając natychmiastową ulgę oraz  pozostawiając dodatkowy efekt chłodu dzięki zawartości naturalnego mentolu! 


Wyobraź sobie produkt, który działa w kilka sekund po jego nałożeniu... Tak. To możliwe! Kompleks składników aktywnych, w tym ekologiczny aloes połączony z mentolem i kamforą, gwarantują natychmiastową ulgę obolałym, zmęczonym oraz obciążonym partiom ciała

 

 - Zastosowanie Gel Relax - 

 

Produkt świetnie sprawdza się w przypadku gdy mamy problem z bólem stawów, przykurczami mięśni, uczuciem ciężkości nóg, sportowymi kontuzjami oraz zakwasami. Posiada wszechstronne zastosowanie w przypadku różnych mikrourazów.

Gel Relax wpływa również na krążenie krwi w kończynach, jest idealny do wzmocnienia, rozluźnienia i odciążenia nóg w przypadku zapalenia stawów lub problemów ze stawami.  Produkt można stosować codziennie z delikatnym masażem tak często, jak to konieczne i kiedy pojawia się uczucie zmęczenia.

 

- CIEKAWOSTKA - 


Problem z oddychaniem podczas przeziębienia? Wystarczy nanieść niewielką ilość produktu i natrzeć klatkę piersiową oraz płatki nosa. Kamfora oraz mentol skutecznie zadziałają w przypadku zatkanego nosa! ;-)

 

- Składniki Aktywne - 


Ekologcizny Aloes  ( Aloe Vera Barbadensis )

Kamfora

Mentol 

Gliceryna

Kompleks Owocowy

 


 

Gel Relax dostępny jest w naszym sklepie o pojemności 250 ml
ZAMÓW ONLINE Gel Relax Aloe Plus Lanzarote

 


 

 

 

 

Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
15 lutego 2021

Gel Relax Aloe Plus Lanzarote

Relaksujący żel do masażu oparty na bazie ekologicznego aloesu oraz naturalnej kamfory.

Innowacyjny produkt regenerujący oraz relaksujący z Wysp Kanaryjskich od Aloe Plus Lanzarote 

Dowiedz się więcej ...

29 kwietnia 2023
 Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie na Lanzarote! Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystko o ekologicznym aloesie!
29 marca 2023
Jak zadbać o skórę wiosną? Jakie produkty wybrać od Aloe Plus Lanzarote? Kosmetyki z Wysp Kanaryjskich od Aloe Plus Lanzarote Wiosna 2023
09 marca 2023
Najczęściej zamawiany olejek przez naszych klientów?! Olejek arganowy od Aloe Plus Lanzarote uznany jako BEST SELLER MARZEC 2023!

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 
Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin