Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Lanzarote należy do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Znajduje się niecałe 150 km od wybrzeża Afryki, co czyni ją najcieplejszą z wysp. Panujący klimat określa się jako ciepły pustynny.
Słoneczna aura panuje na wyspie przez cały rok, natężenie promieni słonecznych jest mocne i bardzo intensywne, szczególnie latem - jest to okres, w którym Kanaryjczyczy bardzo dbają o ochronę podczas ekspozycji na słońcu, dbając szczególnie o dzieci i osoby starsze.  

Intensywne słońce łączy się tutaj często z wiatrem, który daje przyjemne uczucie chłodu, przez co nie odczuwamy działania słońca, które jest bardzo silne. Przy złym zabezpieczeniu skóry - poparzenia słoneczne u turystów występują bardzo szybko i potrafią być bardzo bolesne.

Eksperci z Wysp Kanaryjskich ostrzegają i biją na alarm, aby przed każdym wyjściem dbać o ochronę skóry oraz obowiązkowo nosić nakrycie głowy! Szczególnie ważne jest to dla osób z jasną karnacją!

Na całej wyspie w centralnych miejscach, bardzo łatwo dostępne są sklepy z produktami Aloe Plus Lanzarote, w których znajduje się szeroka gama produktów zabezpieczających i chroniących skórę. 

 

Naturalne kosmetyki aloesowe z Wysp Kanaryjskich do opalania od Aloe Plus Lanzarote  Sun Milk SPF 20 Aloe Plus Lanzarote Sun Milk SPF 50 Aloe Plus Lanzarote

SPF 50/ SPF 20 Aloe Plus Lanzarote to produkt bardzo innowacyjny, stworzony przez dermatologów we współpracy z ekspertami  Aloe Plus Lanzarote z myślą o najbardziej wrażliwej, skłonnej do alergii oraz atopowej skóry dziecka i dorosłych. Jest to najbardziej popularny produkt, uwielbiany przez samych Kanaryjczyków, szczególnie pożądany w okresie letnim.

Idealnie dopracowany skład, kompozycja naturalnych składników aktywnych:
 

  • Ekologiczny aloes z plantacji Aloe Plus Lanzarote o silnym działaniu regenerującym komórki skóry.
  • Olej marchwiowy o właściwościach przeciwutleniających i zmiękczających. Silne działanie regenerujące, wysoka zawartość witaminy A oraz Beta karotenu.
  • Calendula (ekstrakt z kwiatu nagietka) silne działanie regenerujące, wykorzystywany do leczenia uszkodzeń skóry.
  • Filtry SPF połączenie filtrów przeciwsłonecznych 
  • Witamina E jeden z najsilniejszych antyoksydantów, chroni przed zbyt wczesnym starzeniem się skóry.
  • Gliceryna o działaniu okluzyjnym i nawilżającym.
     

Naturalne kosmetyki aloesowe z Wysp Kanaryjskich do opalania od Aloe Plus Lanzarote  Sun Milk SPF 20 Aloe Plus Lanzarote Sun Milk SPF 50 Aloe Plus LanzaroteNaturalne kosmetyki aloesowe z Wysp Kanaryjskich do opalania od Aloe Plus Lanzarote  Sun Milk SPF 20 Aloe Plus Lanzarote Sun Milk SPF 50 Aloe Plus Lanzarote

 

Jak działa SPF 20 / SPF 50 Aloe Plus Lanzarote?
 

Według szczegółowych badań laboratoryjnych:

SPF 30 - zapewnia 96,7% ochrony, natomiast  SPF 50 - zapewnia 98,3% ochrony naszej skóry. To bardzo dobry wynik, bo obecnie na rynku nie istnieją produkty, które zapewniają 100% ochronę skóry.


Produkty Sun Milk Aloe Plus Lanzarote są wzbogacone substancjami naturalnymi oraz przeciwutleniaczami. Oparte są na bazie najwyższej jakości składników aktywnych, które wykazują łagodne, ale bardzo skuteczne działanie, nie podrażniają ani nie doprowadzają do alergii.

Produkt dostępny w naszym sklepie online www.ekoaloe.pl
Aloesowe Mleczko do Opalania SPF 20 Aloe Plus Lanzarote

Mleczko Aloesowe do Opalania SPF 50 Aloe Plus Lanzarote 

 

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
21 czerwca 2023

Kosmetyki do opalania z Wysp Kanaryjskich 
Aloe Plus Lanzarote  

Naturalne kosmetyki aloesowe z Wysp Kanaryjskich do opalania od Aloe Plus Lanzarote 
Sun Milk SPF 20 Aloe Plus Lanzarote
Sun Milk SPF 50 Aloe Plus Lanzarote

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 





Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin