Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

.

 

Innowacyjna oraz bogata w składniki odżywcze formuła kremów Tabaibaloe La marca de Canarias, jest niezawodna podczas sezonu zimowego! Bogaty skład, oparty na bazie ekologicznego aloesu z Wysp Kanaryjskich wzbogacony o dodatkowe składniki odżywcze.

 

Nawilżenie skóry jest bardzo ważne przez cały rok, ale szczególnie zimą najczęściej dochodzi do odwodnienia i przesuszenia naskórka, zimą nasza skóra narażona jest na ekstremalne warunki pogodowe. Warto zatem wybierać kremy, które w swoim składzie zawierają np. ceramidy, kwas hialuronowy czy oleje roślinne bogate w kwasy tłuszczowe. Jak już zapewne doświaczyłaś/eś , skóra zimą bywa podrażniona i zaczerwieniona, dlatego warto także zwrócić uwagę na kremy, które zawierają np. d-panthenol, śluz ślimaka, witaminy czy wyciąg z oleju arganowego. Ekologiczny aloes z Wysp Kanaryjskich to świetny wybór, bo to podstawa skutecznej i wartościowej pielęgnacji!

 

W naszym sklepie znajdziesz kremy z Wysp Kanaryjskich na każdą kieszeń.
Z tańszej kategorii cenowej dostępne są kremy od Tabaibaloe La marca de Canarias, które świetnie sprawdzą sie w okresie zimowym.

Tabaibaloe Multi Effect SPF 15 La marca de Canarias  

Tabaibaloe Anti-Wrinkle 24h  SPF 15 La marca de Canarias

 

Zamów online i ciesz się produktami z Wysp Kanaryjskich. 

Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
08 stycznia 2024

Kremy aloesowe na zimę Tabaibaloe. Produkty aloesowe z Wysp Kanaryjskich.

Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę.
Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

Dowiedz się więcej ...

19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.
15 listopada 2023
Naturalne deo aloesowe z Wysp Kanaryjskich. Aloe Invisible Tabaibaloe oparte na bazie najwyższej jakości aloesu z Wysp Kanaryjskich zamów online! www.ekoaloe.pl

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin