Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


13 grudnia 2022
Skomponuj unikatowy zestaw świąteczny dla ukochanej osoby! Wybierz produkty, a my udekorujemy go dla Ciebie! Aloe Plus Lanzarote Aloe Canarias
02 listopada 2022
Gel Forte Sport Massage Aloe Plus Lanzarote Poznaj produkt aloesowy z Wysp Kanaryjskich dla osób aktywnych i sportowców od Aloe Plus Lanzarote
19 października 2022
Poznaj bliżej krem aloesowy z dziką różą od Aloe Plus Lanzarote i zamów online w naszym sklepie www.ekoaloe.pl Crema Con Aloe Vera Rosa Masqueta

Dowiedz się więcej ...

Gdzie pojechać na Lanzarote? 
Czy warto odwiedzić La Geria?

La Geria Lanzarote

04 października 2021

W centralnej części wyspy znajduje się jeden z najbardziej niezwykłych krajobrazów na Lanzarote - LA GERIA

Wybuch wulkanu Timanfaya pokrył lawą najbardziej żyzne tereny wyspy, doprowadzając do całkowitej ruiny jej mieszkańców. W obliczu katastrofy opracowali oni jednak bardzo pomysłowy system uprawy, wykorzystując zastygłą lawę. Otóż w La Geria wykorzystano następującą metodę: winorośla, figowce i inne drzewa owocowe posadzono w zagłębieniach, które pozostawiła płynąca lawa lub w dołach wykopanych w wulkanicznym pyle, często o głębokości paru metrów.
W ten sposób rośliny mają dostęp do pierwotnej warstwy gleby, a do ich ochrony przed wiatrem używa się niskich, półokrągłych murków zwanych ZOCOS. 

Kiedy metoda ta okazała się skuteczna, rolnicy zaczęli pokrywać wulkanicznym pyłem pozostałe pola uprawne. 
W nocy ta metoda pozwala na przenikanie wilgoci, a w dzień zapobiega jej wyparowywaniu. 
Dzięki tej technice można było uprawiać melony, arbuzy, pomidory, ziemniaki, cebule, czosnek, a nawet kukurydzę - bez potrzeby dodatkowego nawadniania.

 

 

Jednakże to, co przyciąga największą uwagę na LA GERIA, to wielkie areały winnic, z których powstaje słynne wino wyrabiane ze szczepu małmazja. Tutaj każdy z winnych krzewów uprawia się w osobnym zagłębieniu, a zielone liście winorośli fantastycznie kontrastują z czarnym popiołem wulkanicznym.

Wytwarzanie wina w takich warunkach jest świadectwem zwycięstwa rolników nad niesprzyjającymi warunkami otoczenia. Nie dziwi więc, że droga przez dolinę LA GERIA, pełna winnic winiarskich - w których można skosztować i nabyć wino, jak również zapoznać sięz pocesem jego produkcji - jest dzisiaj jedną z najbardziej uczęszczanych tras turystycznych. 

 

To właśnie z tego magicznego miejsca pozyskiwany jest ekologiczny surowiec do produkcji najwyższej jakości produktów kosmetycznych. VINOTHERAPIA to raj dla całego ciała - winne spa, które zaliczane jest do kategorii odnowy biologicznej, doceniane i wykorzystywane już w starożytności. Najzdrowsze, ciemne winogrona stały się bazowym komponentem w linii Aloe Plus Lanzarote Vinotherapy połączone z ekologicznym aloesem o najwyższych parametrach. 

 

Nic dziwnego, że w ostatnich latach produkty oparte na tych składnikach zdobyły olbrzymią popularność ze względu na swoje zbawienne działanie dla naszej skóry.
W naszym sklepie dostępne są wszystkie produkty z linii VINOTHERAPY ALOE PLUS LANZAROTE:
 - Aloe Plus Lanzarote Winoterapia - 

 

1. Mleczko do ciała Winoterapia Aloe Plus Lanzarote

2. Anti Age Krem do twarzy Winoterapia Aloe Plus Lanzarote

3. Peeling do twarzy Winoterapia Aloe Plus Lanzarote

4. Krem Nawilżający Winoterapia Aloe Plus Lanzarote 50 ml

5. Mydełko Winne Winoterapia Aloe Plus Lanzarote 100 g

6. Olejek Do Ciała Winoterapia Aloe Plus Lanzarote 200 ml

7. Sól do kąpieli Winoterapia Aloe Plus Lanzarote 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS