Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


13 grudnia 2022
Skomponuj unikatowy zestaw świąteczny dla ukochanej osoby! Wybierz produkty, a my udekorujemy go dla Ciebie! Aloe Plus Lanzarote Aloe Canarias
02 listopada 2022
Gel Forte Sport Massage Aloe Plus Lanzarote Poznaj produkt aloesowy z Wysp Kanaryjskich dla osób aktywnych i sportowców od Aloe Plus Lanzarote
19 października 2022
Poznaj bliżej krem aloesowy z dziką różą od Aloe Plus Lanzarote i zamów online w naszym sklepie www.ekoaloe.pl Crema Con Aloe Vera Rosa Masqueta

Dowiedz się więcej ...

Drodzy miłośnicy Wysp Kanaryjskich! Kto z was odwiedził Lanzarote?

Jest to wyjątkowe i magiczne miejsce, prawda?

Czy wiecie, że wyspa Lanzarote należy do biosfery?  Tutaj dowiesz się więcej o wyspie wulkanów ! 
 

LANZAROTE WYSPY KANARYJSKIE

10 grudnia 2020
Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote

" Gdyby niebo stało się czarne, a na ziemi pojawiła się jasna, srebrna poświata, nie trzeba by było nawet wysilić wyobraźni, aby poczuć się jak na Księżycu" 

Miłośnicy Lanzarote, doskonale wiedzą o czym mowa! Mimo siężycowego krajobrazu, wyspa jest bogata  w szeroką paletę kolorów i wyjątkowych widoków, które zachwycają o każdej porze roku. Morze zastygłej lawy, tajemnicze jaskinie, dzikie plaże o przejrzystych wodach, kraina która znajduje się prawie 150 km od wybrzeża Afryki, stając się najbardziej wysuniętą na północ z Wysp Kanaryjskich.

____________

Nie bez powodu w 1993 roku wyspa została wpisana na Światową Listę Rezerwatów Biosfery UNESCO.

Na wyspie LANZAROTE znajduje się aż ponad 100 wulkanów, które możemy podziwiać w Parku Narodowy Timanfaya. Podczas wycieczki po Parku Narodowym uczestnicy podziwiają rozległe tereny z wulkanami, pochodzącymi z ostatnich erupcji, które miały miejsce w XVIII wieku!  

____________

Lanzarote to bogactwo bajecznych krajobrazów oraz łagodnego klimatu o temperaturze 21 - 27 stopni Celsjusza przez cały rok! To idealne miejsce na ziemi dla miłośników wszelakich sportów, aby móc dopracować, a nawet wypracować formę w okresie jesienno-zimowym! 
 

 

 

Nieopodal Playa Blanka u stóp masywu Los Ajaches znaduje się skalisty cypel Papagayo (widoczny na zdjęciu powyżej), który zachwyca fuzją naturalnych barw oceanu. Można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się tu w miejscu, jakby nic na świecie nie liczyło się bardziej niż piękny krajobraz! 

 

"Całe piękno Lanzarote leży w jej środowisku naturalnym" mawiał César Manrique, którego dzieła można spotkać na całej wyspie! Artysta przekonywał innych mieszkańców, iż można żyć zachowując harmonię pomiedzy dziewiczymi krajobrazami, a współczesną architekturą. 

 

Na Lanzarote znadują się wielke areały winnic ( La Geria ) oraz plantacje ekologicznego aloesu. To kluczowe surowce, które wykorzystywane są do produkcji produktów spożywczych oraz kosmetycznych. Winorośle i Aloes dojrzewają na ciepłej skale wulkanicznej, dzięki czemu fantastycznie kontrastują z czarnym popiołem wulkanicznym.

Niepowatarzalny, wyjątkowy klimat sprzyja roślinności podczas dojrzewania, gdyż cały proces odbywa się bez jakiejkowliek presji czasu, a dzięki temu mieszkańcy Lanzarote pozyskują surowiec najwyższej jakości, bogaty w cenne minerały oraz witaminy!
 

Aloes z Wysp Kanaryjskich oraz porodukty kosmetyczne z Wysp Kanaryjskich stały się dumą samych Kanaryjczków ponieważ na przestrzeni ostatnich lat stał się jedynym region w Europie, który gwarantuje najwyższą jakość surowca aloesowego! 

____________
Zapraszamy wszystkich miłośników Lanzarote ( Wysp Kanaryjskich ) oraz maniaków aloesowych do obserowania naszego oficjalnego facebooka @ekoaloe.pl, tam niebawem zagłębimy się w temat Ekologicznego Aloesu z Wysp Kanaryjskich ! :) 


ekoaloe.pl

 

 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS