Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

" Gdyby niebo stało się czarne, a na ziemi pojawiła się jasna, srebrna poświata, nie trzeba by było nawet wysilić wyobraźni, aby poczuć się jak na Księżycu" 

Miłośnicy Lanzarote, doskonale wiedzą o czym mowa! Mimo siężycowego krajobrazu, wyspa jest bogata  w szeroką paletę kolorów i wyjątkowych widoków, które zachwycają o każdej porze roku. Morze zastygłej lawy, tajemnicze jaskinie, dzikie plaże o przejrzystych wodach, kraina która znajduje się prawie 150 km od wybrzeża Afryki, stając się najbardziej wysuniętą na północ z Wysp Kanaryjskich.

____________

Nie bez powodu w 1993 roku wyspa została wpisana na Światową Listę Rezerwatów Biosfery UNESCO.

Na wyspie LANZAROTE znajduje się aż ponad 100 wulkanów, które możemy podziwiać w Parku Narodowy Timanfaya. Podczas wycieczki po Parku Narodowym uczestnicy podziwiają rozległe tereny z wulkanami, pochodzącymi z ostatnich erupcji, które miały miejsce w XVIII wieku!  

____________

Lanzarote to bogactwo bajecznych krajobrazów oraz łagodnego klimatu o temperaturze 21 - 27 stopni Celsjusza przez cały rok! To idealne miejsce na ziemi dla miłośników wszelakich sportów, aby móc dopracować, a nawet wypracować formę w okresie jesienno-zimowym! 
 

 

 

Nieopodal Playa Blanka u stóp masywu Los Ajaches znaduje się skalisty cypel Papagayo (widoczny na zdjęciu powyżej), który zachwyca fuzją naturalnych barw oceanu. Można odnieść wrażenie, że czas zatrzymał się tu w miejscu, jakby nic na świecie nie liczyło się bardziej niż piękny krajobraz! 

 

"Całe piękno Lanzarote leży w jej środowisku naturalnym" mawiał César Manrique, którego dzieła można spotkać na całej wyspie! Artysta przekonywał innych mieszkańców, iż można żyć zachowując harmonię pomiedzy dziewiczymi krajobrazami, a współczesną architekturą. 

 

Na Lanzarote znadują się wielke areały winnic ( La Geria ) oraz plantacje ekologicznego aloesu. To kluczowe surowce, które wykorzystywane są do produkcji produktów spożywczych oraz kosmetycznych. Winorośle i Aloes dojrzewają na ciepłej skale wulkanicznej, dzięki czemu fantastycznie kontrastują z czarnym popiołem wulkanicznym.

Niepowatarzalny, wyjątkowy klimat sprzyja roślinności podczas dojrzewania, gdyż cały proces odbywa się bez jakiejkowliek presji czasu, a dzięki temu mieszkańcy Lanzarote pozyskują surowiec najwyższej jakości, bogaty w cenne minerały oraz witaminy!
 

Aloes z Wysp Kanaryjskich oraz porodukty kosmetyczne z Wysp Kanaryjskich stały się dumą samych Kanaryjczków ponieważ na przestrzeni ostatnich lat stał się jedynym region w Europie, który gwarantuje najwyższą jakość surowca aloesowego! 

____________
Zapraszamy wszystkich miłośników Lanzarote ( Wysp Kanaryjskich ) oraz maniaków aloesowych do obserowania naszego oficjalnego facebooka @ekoaloe.pl, tam niebawem zagłębimy się w temat Ekologicznego Aloesu z Wysp Kanaryjskich ! :) 


ekoaloe.pl

 

 

Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
10 grudnia 2020

LANZAROTE WYSPY KANARYJSKIE

Drodzy miłośnicy Wysp Kanaryjskich! Kto z was odwiedził Lanzarote?

Jest to wyjątkowe i magiczne miejsce, prawda?

Czy wiecie, że wyspa Lanzarote należy do biosfery?  Tutaj dowiesz się więcej o wyspie wulkanów ! 
 

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin