Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


26 września 2022
Miniony weekend (24.09-25.09.2022) był wyjątkowo niespotykany dla całego archipelagu Wysp Kanaryjskich. Od ponad tygodnia mieszkańcy wszystkich wysp informowani byli o przygotowaniu się nadchodzącego SZTORMU.  Jak wyglądają Wyspy Kanaryjskie w strugach
30 maja 2022
Gdzie zamówić produkty Aloe Plus Lanzarote? Jak zamówić porodukty z Wysp Kanaryjskich? Gdzie dostępne są produkty Aloe Plus Lanzarote?
21 maja 2022
Aloes z Wysp Kanaryjskich na poparzenia. SOS na poparzoną skórę. Gel Puro Aloe Plus Lanzarote na poparzoną skórę.

Dowiedz się więcej ...

Widok, który na długo pozostaje w pamięci!

Jak się dostać na Mirador el Risco?

Czy warto odwiedzić ten punkt widokowy? Przekonaj się sam!

Mirador El Risco de Famara Lanzarote

22 lutego 2022
Jaki aloes dla dzieci na skórę? Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?  Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?

Lanzarote to wyspa, która skrywa wiele cudownych miejsc! Warto je odkryć... i my teraz pomożemy Wam w tej ekscytującej podróży w nieznane.

Od szczytów wulkanów, otwartych kraterów po  tajemnicze jaskinie i zapierające dech w piersiach punkty widokowe, które odwiedzają TYLKO nieliczni. 

Mało popularne, ale niezwykle urokliwe miejsca warte zachodu (także romantycznego zachodu słońca) i zorganizowania prywatnej wycieczki! To miejsca, do których nie docierają żadne biura podróży ani lokalni przewodnicy

 

Mirador El Risco de Famara Lanzarote

 

Jeśli nie cykasz się wysokości, a lubisz cykać unikatowe zdjęcia... Będąc na Lanzarote koniecznie tu wpadnij!

 

Stąd rozciąga się widok na północno-wschodnie wybrzeże Lanzarote, a dokładnie na małe miasteczko FAMARA, za to z ogromną piaszczystą plażą! Tu odpoczniesz od tłoku i głośnych turystów. Jednak zanim zejdziesz na tę rajską plażę zwróć uwagę na naturalistyczny pokaz, który wykracza poza granice wyobraźni! To naprawdę zapierający dech w piersiach widok <3

 

Mirador przyciąga ludzi nie tylko ze względu na piękny widok, ale również możliwość wykonania nietuzinkowych, pamiątkowych zdjęć, których pozazdroszczą Ci wszyscy znajomi. ;-)

 

 

Jeśli lubisz poczuć niecodzienny dreszczyk emocji, to miejsce jest do twojej dyspozycji. Oby nie trafić na kalimę i silne podmuchy wiatru :)

 Powodzenia!! 

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS