Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Lanzarote to wyspa, która skrywa wiele cudownych miejsc! Warto je odkryć... i my teraz pomożemy Wam w tej ekscytującej podróży w nieznane.

Od szczytów wulkanów, otwartych kraterów po  tajemnicze jaskinie i zapierające dech w piersiach punkty widokowe, które odwiedzają TYLKO nieliczni. 

Mało popularne, ale niezwykle urokliwe miejsca warte zachodu (także romantycznego zachodu słońca) i zorganizowania prywatnej wycieczki! To miejsca, do których nie docierają żadne biura podróży ani lokalni przewodnicy

 

Mirador El Risco de Famara Lanzarote

 

Jeśli nie cykasz się wysokości, a lubisz cykać unikatowe zdjęcia... Będąc na Lanzarote koniecznie tu wpadnij!

 

Stąd rozciąga się widok na północno-wschodnie wybrzeże Lanzarote, a dokładnie na małe miasteczko FAMARA, za to z ogromną piaszczystą plażą! Tu odpoczniesz od tłoku i głośnych turystów. Jednak zanim zejdziesz na tę rajską plażę zwróć uwagę na naturalistyczny pokaz, który wykracza poza granice wyobraźni! To naprawdę zapierający dech w piersiach widok <3

 

Mirador przyciąga ludzi nie tylko ze względu na piękny widok, ale również możliwość wykonania nietuzinkowych, pamiątkowych zdjęć, których pozazdroszczą Ci wszyscy znajomi. ;-)

 

 

Jeśli lubisz poczuć niecodzienny dreszczyk emocji, to miejsce jest do twojej dyspozycji. Oby nie trafić na kalimę i silne podmuchy wiatru :)

 Powodzenia!! 

Jaki aloes dla dzieci na skórę? Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?  Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?
22 lutego 2022

Mirador El Risco de Famara Lanzarote

Widok, który na długo pozostaje w pamięci!

Jak się dostać na Mirador el Risco?

Czy warto odwiedzić ten punkt widokowy? Przekonaj się sam!

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin