Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Turyści z całej Europy chętnie odwiedzają najpopularniejsze muzeum na wyspie jakim jest muzeum aloesu Aloe Plus Lanzarote zlokalizowane w przeuroczej miejscowości Punta Mujeres. To wyjątkowe i jedyne w swoim rodzaju centrum szkoleniowe, które zostało stworzone w celu edukacji turystów. Każdy może poznać historię uprawy aloesu na wyspie,  ale też nowoczesny sposób pozyskiwania i oczyszczania go z takich związków jak aloina i emodina. Tu jak na dłoni widać zastosowanie surowca kiedyś i dziś.

 

Specjaliści marki, w tym dermatolodzy pracujący w centrum Aloe Plus Lanzarote, przeprowadzają profesjonalne szkolenia dotyczące procesu obróbki surowca i  jego zastosowania w kosmetologii, a także w produktach spożywczych.

 

Muzeum aloesu Aloe Plus Lanzarote to bardzo ważne miejsce edukacyjne, w którym turyści mogą zdobyć bardzo szeroką, dokładną i profesjonalną wiedzę na temat samego surowca aloesowego, a to później może się przydać podczas wyboru gotowego produktu w drogerii lub sklepie internetowym.

 

 

Odwiedź Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

 

Misją Aloe Plus Lanzarote jest edukacja turystów z całej Europy, aby byli świadomi i wiedzieli w jaki sposób aloes wpływa na kondycję naszej skóry, na nasze zdrowie oraz jak odróżnić bezwartościowe produkty aloesowe, które najczęściej pochodzą z Chin, Meksyku czy Korei od pełnowartościowych, oryginalnych i wsokiej klasy produktów.

 

Chcesz odwiedzić muzeum aloesu? Aloe Plus Lanzarote zaprasza:
Carretera Jameos del Agua, 2, 35542 Punta Mujeres

 

Odwiedż Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

 

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
29 kwietnia 2023

Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie! 

Oczywiście na Lanzarote!Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystkiego o ekologicznym aloesie

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin