Aloe Plus Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Turyści z całej Europy chętnie odwiedzają najpopularniejsze muzeum na wyspie, jakim jest muzeum aloesu Aloe Plus  Lanzarote, zlokalizowane w przeuroczej, miejscowości Punta Mujeres. Jest to wyjątkowy i jedyne w swoim rodzaju centrum szkoleniowe, który zostało stworzone w celu edukacji turystów, aby mogli poznać historię uprawy aloesu na wyspie, nowoczesny sposób pozyskania oraz oczyszczania z takich związków jak aloina i emodina. Zastosowanie surowca kiedyś i dziś.

 

Specjaliści marki w tym dermatolodzy, pracujący w centrum Aloe Plus Lanzarote przeprowadzają profesjonalne szkolenia dotyczące procesu obróbki surowca i  jego zastosowania w kosmetologi, a także w produktach spożywczych.

 

Muzeum aloesu Aloe Plus lanzarote, to bardzo ważne edukacyjne miejsce w którym turyści pozyskują bardzo szeroką, dokładna i profesjonalną wiedzę na temat samego surowca aloesowego.

 

Odwiedź Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

 

Misją Aloe Plus Lanzarote jest edukacja turystów z całej Europy, aby byli świadomi i wiedzieli w jaki sposób aloes wpływa na kondycję naszej skóry, na nasze zdrowie oraz jak odróżnić bezwartościowe produkty aloesowe, które najczęściej pochodzą z Chin, Meksyku czy Korei od pełnowartościowych, oryginalnych i wsokiej klasy produktów.

 

Chcesz odwiedzić muzeum aloesu? Aloe Plus Lanzarote zaprasza:
Carretera Jameos del Agua, 2, 35542 Punta Mujeres

 

Odwiedż Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

 

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
29 kwietnia 2023

Muzeum Aloesu Aloe Plus Lanzarote

 Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie na Lanzarote!
Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystko o ekologicznym aloesie!

Dowiedz się więcej ...

29 kwietnia 2023
 Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie na Lanzarote! Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystko o ekologicznym aloesie!
29 marca 2023
Jak zadbać o skórę wiosną? Jakie produkty wybrać od Aloe Plus Lanzarote? Kosmetyki z Wysp Kanaryjskich od Aloe Plus Lanzarote Wiosna 2023
09 marca 2023
Najczęściej zamawiany olejek przez naszych klientów?! Olejek arganowy od Aloe Plus Lanzarote uznany jako BEST SELLER MARZEC 2023!

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 
Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin