Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Lanzarote należy do archipelagu Wysp Kanaryjskich, które powstały w wyniku licznych erupcji wulkanicznych.
Unikatowy, imponujący krajobraz, bogaty w liczne kratery wulkaniczne, do tego nieziemsko zastygła lawa stały się inspiracją do powstania innowacyjnej linii produktów Aloe Plus Lanzarote - VulcanAloe.


Na przełomie dziejów lawa wulkaniczna znalazła swoje zastosowanie jako "gleba" do uprawy najwyższej jakości aloesu, uprawy winorośli oraz innych roślin. W ciągu dnia lawa wulkaniczna magazynuje ciepło, które uwalnia w trakcie nocy stając się idealnym surowcem pod uprawę roślin ciepłolubnych.

 

Według specjalistów z Lanzarote, lawa wulkaniczna posiada wiele cennych minerałów, dzięki temu wykorzystywana jest również jako bazowy surowiec w przemyśle kosmetycznym. 

 

Pozytywne właściwości lawy wulkanicznej w kosmetykach stał się inspiracją i swego rodzaju hołdem w stronę bajecznej natury Lanzarote do stworzenia linii Vulcan Aloe przez Aloe Plus Lanzarote.

 

Zamów online Nowe produkty Aloe Plus Lanzarote Volcan Aloe

 

Czarna oprawa graficzna Vulcan Aloe w całości odwzorowywuje imponujący klimat wyspy, a przede wszystkim jej specyficzny region czyli naturalny Park Wulkanów - TIMANFAYA.

 

Produkty zostały skomponowane na bazie naturalnych surowców, których głównym składnikiem jest popiół wulkaniczny. Zaskoczeni? Otóż ten czarny popiół spełnia wiele funkcji: złuszczającą, odżywczą i regenerującą.

 

Vulcan Aloe to duży krok naprzód w branży kosmetycznej. Połączenie ekologicznego aloesu z pyłem wulkanicznym wysoko podniosło poprzeczkę konkurencyjnym produktom do codziennej pielęgnacji. Linia Vulcan Aloe jest już dotstępna w sklepie www.ekoaloe.pl
Zapraszamy do zakupy oraz recenzji naszych nowych produktów!

Nowe Mydełko Wulkaniczne VulcanALOE Aloe Plus Lanzarote 100g

 

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
07 czerwca 2023

Nowe produkty Aloe Plus Lanzarote Vulcan Aloe

Nowa linia produktów Aloe Plus Lanzarote - Vulcan Aloe już dostępna w Polsce!
Wyjątkowe, naturalne produkty inspirowane naturą wyspy Lanzarote.

 

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin