Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !
Kochani, w końcu to mamy! Najnowsze produkty od Aloe Plus Lanzarote to efekt dwuletniej pracy najlepszych ekspertów od naturalnych kosmetyków na Wyspach. Kanaryjczycy w końcu są zadowoleni z tego co opracowali więc z czystym sumieniem możemy założyć, że Wy również będziecie zadowoleni z efektów, jakie krem i serum przyniosą Waszej skórze.
 
Innowacyjna linia pielęgnacyjna BRIGHTENING została stworzona na bazie najwyższej jakości składników aktywnych. Do najlepszego na świecie ekologicznego aloesu, który przecież już tak dobrze znacie, udało się dodać doskonale rewitalizujące składniki. Wśród nich naturalna witamina C pozyskiwana z owoców dzikiej róży dojrzewającej na Lanzarote, która ma jeszcze silniejsze działanie antyoksydacyjne, a do tego wspomaga syntezę kolagenu i wyrównuje koloryt skóry. Kanaryjczycy dodali też kwas hialuronowy wysoko- i niskocząsteczkowy. Ten pierwszy doskonale wiąże wodę w górnej warstwie naskórka, dzięki czemu nawilża skórę blisko powierzchni i np. wyrównuje delikatne jeszcze zmarszczki. Ten drugi, tzw. krótkocząsteczkowy, jest kilkadziesiąt razy mniejszy od wysokocząsteczkowego dzięki czemu potrafi głębiej wniknąć w skórę i wyrównywać nawet duże zmarszczki. Poza tym doskonale odżywia głębsze warstwy skóry.
 
Z uwagi na bliskość Afryki, Kanaryjczycy sięgają także po naturalne produkty Czarnego Lądu (choćby wspominany już na blogu olejek arganowy). Tym razem odkopali prawdziwy hit!
Ellagi C czyli ekstrakt z kory Anogeissus Leiocarpus. To roślina, a dokładnie drzewo, które nie ma jeszcze polskiej nazwy, ale z angielskiego i francuskiego można ją tłumaczyć jako afrykańska brzoza. Spokojnie rośnie sobie na afrykańskich sawannach, a tubylcy na potęgę korzystają z jej dobrodziejstw. Dlaczego i my nie mielibyśmy skorzystać - pomyśleli Kanaryjczycy! Wyciąg z kory tej brzozy ma działanie antybakteryjne i antyoksydacyjne. Mieszkańcy Afryki stosują go m.in. na rany, a także do mycia zębów.
Ekstrakt użyty w kremie  Facial Antiarrugas Aloe Plus Lanzarote 50ml łagodzi podrażnienia skóry, ale przede wszystkim zwiększa biodostępność użytej witaminy C i jej wchłanianie przez fibroblasty co powoduje wzrost wytwarzania kolagenu. Taka synergia użytych składników pomaga odmłodzić skórę, a przede wszystkim zapobiega jej nadmiernemu starzeniu.
 
I właśnie ta synergia naturalnych, intensywnie działających składników pozwoli Ci zadbać o skórę, pozostawiając ją rozświetloną, rozjaśnioną, aksamitnie gładką, odmłodzoną i promienną jak słońce na Wyspach Kanaryjskich.
 

SKŁADNIKI AKTYWNE NOWEJ LINII ALOE PLUS LANZAROTE: 

  • Ekologiczny aloes z Wysp Kanaryjskich: doskonały składnik nawilżający i regenerujący komórki skóry.
  • Witamina C: Silne działanie antyoksydacyjne, wspomaga syntezę kolagenu i wyrównuje koloryt skóry. 
  • Niskocząsteczkowy kwas hialuronowy: Zwiększa nawilżenie, elastyczność  skóry, Działanie wygładzające oraz wypełniające.
  • Kwas hialuronowy wielkocząsteczkowy: Natychmiastowe nawilżenie powierzchniowych warstw skóry. Zapobiega naturalnej utracie wody. Zapewnia gładszą  i bardziej nawilżoną skórę.
  • Ellagi C (ekstrakt z kory Anogeissus Leiocarpus, afrykańskiego drzewa): Zwiększa biodostępność witaminy C, i jego wchłanianie przez fibroblasty

 


Zamów online nowe produkty Aloe Plus Lanzarote

Facial Antiarrugas Aloe Plus Lanzarote 50ml

Serum Antioxidante Aloe Plus Lanzarote 30ml

 

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
29 marca 2024

NOWE PRODUKTY OD ALOE PLUS LANZAROTE!

Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca.

Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin