Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Nowa regulacja Unii Europejskiej wprowadziła długo oczekiwany ład i porządek na rynku europejskim z sokami aloesowymi.

 

Otóż ci, którzy znają temat od tzw. "podszewki", a w szczególności uczciwi, tradycyjni producenci odetchnęli z ulgą i z większą nadzieją patrzą na stabilizację rynku aloesowego. Od 18.03.2021 r. (bez żadnego okresu przejściowego) soki, które zawierają aloeemodynę, emodynę oraz  pochodne hydroksyantraceanu są Z A K A Z A N E ! 

 

Nowa regulacja nakłada obowiązek wycofania z obrotu produktów, które zawierają zakazane substancji oraz pełną weryfikację aktualnie dostępnych produktów pod kątem nowych przepisów!

 

 

oryginalny sok aloesowy ekoaloe.pl

 

Na oficjalnej stronie dystrybutora możemy zapoznać się z oficjalnym komunikatem firmy w tej sprawie  www.pryordistribution.eu

OFICJALNY KOMUNIKAT ALOE PLUS LANZAROTE ORAZ PRYOR DISTRIBUTION DOTYCZĄCY NOWEGO ROZPORZĄDZENIA (UE) 2021/468:

 

Informujemy wszystkich naszych klientów o zatwierdzeniu Rozporządzenia (UE) 2021/468 Komisji Europejskiej, która zmieniła załącznik III do Rozporządzenia (WE) 1925/2006 Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej w odniesieniu do gatunków botanicznych zawierających pochodne hydroksyantracenu (DHA), za pomocą którego regulowana jest zawartość DHA w suplementach diety z aloesu.
 
DHA to substancje naturalnie występujące w niektórych gatunkach roślin, np. takich jak aloes. Hydroksyantracenowe pochodne aloesu to aloesemodyna i emodyna. Obecne w acíbarze rośliny związki antrachinonowe, których głównym składnikiem jest aloina, znajdują się między skórką liścia aloesu a miąższem lub miazgą wewnętrzną.
 
W odniesieniu do DHA Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności w celu zagwarantowania bezpieczeństwa
spożywanej żywności odradza ich stosowanie i przyjmowanie długoterminowo w dużych dawkach, dlatego też
wprowadził nowe regulacje, które weszły w życie 8 kwietnia 2021 roku na terenie całej Unii Europejskiej
 
W związku z powyższym wyjaśniamy:
 
Ta nowa regulacja nie oznacza zakazu spożywania soku z aloesu, a jedynie ogranicza obecność DHA w suplementach diety z aloesu co pozwoli wyeliminować z rynku najgorsze jakościowo produkty.
 
W rzeczywistości Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) wyraźnie potwierdza, że spożywana żywność przygotowana z wewnętrznej miazgi liścia aloesu nie stwarza żadnego zagrożenia dla zdrowia.
Nowe restrykcje wymagają jednak wdrożenia metod i procesów, które gwarantują eliminację DHA lub ich redukcję do poziomu śladowego w produkcji żywności i suplementów diety, a także późniejszą analizę i kontrolę.
 
Nowe rozporządzenie nie dotyczy produktów kosmetycznych na bazie aloesu.
Zgodnie z powyższym Aloe Plus Lanzarote wraz z Pryor Distribution gwarantują swoim klientom produkcję wysokiej jakości soku z aloesu, bezpiecznego dla zdrowia i życia konsumentów ponieważ:
 
Nasz aloes pochodzi z certyfikowanych upraw ekologicznych, które opierając się na specyficznym klimacie wyspy pozwalają wykorzystać cały wyjątkowy potencjał roślin.
 
Nasz proces przetwarzania liści aloesu opiera się na innowacyjnych metodach produkcji, które pozwalają na ekstrakcję miazgi z wnętrza liścia bez obecności DHA i jedynie ze śladową zawartością aloiny.
 
Od wielu lat gwarantem wysokiej jakości naszego surowca, oraz zapewnienia wymaganych parametrów są instytucje:
International Aloe Science Council (Międzynarodowa Rada ds. Aloesu)
 
oraz
 
C E A M E D S.A. - niezależne laboratorium koncentrujące swoją działalność na odkrywaniu i rozwoju cząsteczek organicznych przeznaczonych do tworzenia opatentowanych leków wykorzystywanych w leczeniu nowotworów oraz innych chorób.
 


ZAMÓW ONLINE


Oryginalny sok aloesowy z Wysp Kanaryjskich dostępny w naszym sklepie:

Sok Aloesowy Aloe Plus Lanzarote z miąższem 1L

Sok Aloesowy 250 ml

 

www.pryordistribution.eu


 

Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
07 maja 2021

Sok Aloesowy z Wysp Kanaryjskich

Bezkonkurencyjny! Najlepszy! Bezpośrednio z Wysp Kanaryjskich!
Oto Cud natury !

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin