Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !
Jeśli pragniesz naprawdę skutecznej ochrony przeciwsłonecznej to trafiłeś doskonale! Taka ochrona tylko wprost z Wysp Kanaryjskich!Dlaczego? To proste! Tu słońce z pełną mocą świeci cały rok więc Kanaryjczycy jak nikt wiedzą jak się zabezpieczać przed groźnym promieniowaniem. 
A słońce to nie tylko piękna brązowa opalenizna i zbawienna dawka witaminy D. To też niebezpieczne promienie UV. Efekty nadmiernej ekspozycji na słońce bez żadnej protekcji mogą być niemal natychmiastowe - to poparzenia i rumienie, które można dość szybko zniwelować kremami bądź żelami z dużą dawką prawdziwego aloesu, ale też są takie, które ujawniają się po pewnym czasie. I takie problemy dużo trudniej uleczyć. Promieniowanie UVA powoduje tworzenie wolnych rodników, które mogą doprowadzić do rozwoju zmian nowotworowych oraz przyspiesza tzw. fotostarzenie się skóry, której zewnętrzna warstwa staje się coraz bardziej zgrubiała i zrogowaciała w związku z postępującym niszczeniem kolagenu. W efekcie skóra jest gorzej odżywiona, staje się przesuszona, matowa, a w końcu tworzą się zmarszczki i przebarwienia.

 
Naprawdę chcesz, aby po zejściu pięknej opalenizny  Twoja skóra była matowa i nieprzyjemna w dotyku? No właśnie...
Nie bądź mądry po szkodzie! Zadbaj o swoją skórę przed szkodą produktami testowanymi pod kanaryjskim słońcem. 
Szeroka gama produktów dla całej rodziny oraz innowacyjne formuły wzbogacone aloesem z Wysp Kanaryjskich.

Tabaiba Sun to linia produktów słonecznych wyprodukowana przez lokalnego producenta z Teneryfy. Znacie i kochacie produkty od Tabaibaloe! Teraz czas na TABAIBA SUN! 

Lato, to idealny czas, aby zadbać i zabezpieczyć swoją skórę z produktami od Tabaiba Sun 
o wysokiej tolerancji dla skóry najbardziej wymagającej, skłonnej do alergii. Opatentowana technologia chroni skórę twarzy przed promieniowaniem UVB/UVA,  podczas gdy zawarty w produkcie najwyższej jakości ekologiczny aloes (pozyskiwany z lokalnych plantacji na Wyspach Kanaryjskich) łagodzi oraz chroni skórę przed niekorzystnym wpływem słońca. Lekka, mleczna konsystencja pozostawia na skórze niewidzialny gołym okiem filtr  gwarantujący najwyższą ochronę  SPF 50+ , średnią ochronę SPF 30 oraz niższą SPF 15

Lato 2024 zdecydowanie należy do Tabaiba Sun! 

Kosmetyki aloesowe Teneryfa Gran Canaria Tabaiba

.

Naturalny dezodorant z Wysp Kanaryskich
23 czerwca 2024

Tabaiba Sun
Produkty do opalania
z Wysp Kanaryjskich

Złocista opalenizna i zdrowa skóra z produktami Tabaiba Sun
Odkryj najskuteczniejszą ochronę przeciwsłoneczną z Teneryfy

Dowiedz się więcej ...

23 czerwca 2024
Złocista opalenizna i zdrowa skóra z produktami Tabaiba Sun Odkryj najskuteczniejszą ochronę przeciwsłoneczną z Teneryfy
29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin