Aloe Plus Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

- Verde Aurora Fuerteventura - 

Verdeaurora Bio Farm to miejsce, które daje możliwość poczucia natury w najlepszym wydaniu, połączenia się z samym sobą oraz z czystym i wolnym od zanieczyszczeń środowiskiem, w którym tradycja i zrównoważony rozwój współistnieją w doskonałej harmonii. W tym małym kawałku Fuerteventury dbamy o to, co najważniejsze dla nas, naszej planety, i dzielimy się tym z tymi, których najbardziej kochamy.

 

Na co dzień w tej typowej farmie Majorera wyróżnia się certyfikowaną ekologiczną produkcją aloesu i drzew oliwnych w celu wytwarzania czystych i naturalnych produktów pielęgnacyjnych. Ponadto ci, którzy przebywają w Bio Farm, a także goście na wyspie, przeżywają wyjątkowe doświadczenie: zwiedzają każdy zakątek upraw w dzień, a wieczorem zakochują się w usianym gwiazdami niebie.

Aloe Plus Canarias to marka, która wykorzystuje własny surowiec do produkcji całej linii kosmetycznej. Producent posiada certyfikowane plantacje ekologiczne. Jakość aloesu została potwierdzona w Międzynarodowej Federacji ds. Aloesu.

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 
Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin