Aloe Plus Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Zima 2020/2021 to czas kiedy nasze dłonie zostały OKRUTNIE narażone na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, ponadto skóra dłoni przechodzi bardzo trudny egzamin wytrzymałości ponieważ jak nigdy dotąd korzystamy z różnych środków do dezynfekcji (nawet tych, które nie są przeznaczone dla dłoni!)

 

Długotrwałe stosowanie środków, które zostały opracowane tylko pod kątem dezynfekcji, bez wzięcia pod uwagę pielęgnacji dłoni - bardzo niszczy skórę nie tylko na zewnątrz, ale również od środka!


Znalezienie optymalnego rozwiązania, które zaspokoi potrzeby skóry suchej, delikatnej, a nawet wrażliwej, wraz ze spełnieniem wszelkich normy kosmetycznych oraz dezynfekujących, stało się nie lada wyzwaniem dla producentów na całym świecie.

Mimo dużej presji czasu Aloe Plus Lanzarote nie zrezygnowało z wysokich standardów produkcji i opatentowało innowacyjną formułę opartą na bazie nieskażonego alkoholu, który wykorzystywany jest również do produkcji ekskluzywnej linii perfum Essencia de Lanzarote. Połączenie czystego alkoholu i aktywnych składników - w tym ekologicznego aloesu z Wysp Kanaryjskich, stało się świetną bazą do opracowania formuły produktu, która nada dłoniom efekt aksamitnej skóry. Po każdym użyciu skóra dłoni pozostaje miękka, wygładzona, maksymalnie nawilżona oraz przyjemnie pachnąca!

 

 

 

Produkt do dezynfekcji dostępny jest w czterech wersjach:
100 ml   
250 ml 

500 ml 

1000 ml
 Zamów Produkty:

 

1. Żel do Dezynfekcji Dłoni Aloe Plus Lanzarote 250ml

2. Żel do Dezynfekcji Dłoni Aloe Plus Lanzarote 500ml

3. Żel do Dezynfekcji Dłoni Aloe Plus Lanzarote 1L

4. Żel do Dezynfekcji Dłoni Aloe Plus Lanzarote 100ml

 

Zapraszamy!

  

 

Żel Relaksujący Aloe Plus Lanzarote
28 stycznia 2021

Żel do dezynfekcji dłoni 
Aloe Plus Lanzarote 

Nowoczesna dezynfekcja dla dłoni suchych i wrażliwych!   

Pierwsza formuła na rynku oparta na bazie Ekologicznego Aloesu z Wysp Kanaryjskich – Lanzarote.


Dowiedz się więcej ...

29 kwietnia 2023
 Jedyne muzeum ekologicznego aloesu w Europie na Lanzarote! Odwiedź muzeum aloesu w Punta Mujeres Lanzarote i dowiedz się wszystko o ekologicznym aloesie!
29 marca 2023
Jak zadbać o skórę wiosną? Jakie produkty wybrać od Aloe Plus Lanzarote? Kosmetyki z Wysp Kanaryjskich od Aloe Plus Lanzarote Wiosna 2023
09 marca 2023
Najczęściej zamawiany olejek przez naszych klientów?! Olejek arganowy od Aloe Plus Lanzarote uznany jako BEST SELLER MARZEC 2023!

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 
Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin