Regulamin

Płatność

Dostawa

Polityka Prywatności

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

ul. Mroza 8
10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl
telefon: +48 507 642 316  


Odwiedź Ekoaloepl na  


13 grudnia 2022
Skomponuj unikatowy zestaw świąteczny dla ukochanej osoby! Wybierz produkty, a my udekorujemy go dla Ciebie! Aloe Plus Lanzarote Aloe Canarias
02 listopada 2022
Gel Forte Sport Massage Aloe Plus Lanzarote Poznaj produkt aloesowy z Wysp Kanaryjskich dla osób aktywnych i sportowców od Aloe Plus Lanzarote
19 października 2022
Poznaj bliżej krem aloesowy z dziką różą od Aloe Plus Lanzarote i zamów online w naszym sklepie www.ekoaloe.pl Crema Con Aloe Vera Rosa Masqueta

Dowiedz się więcej ...

Dlaczego aloes posiada aloinę?
Jak aloina wpływa na ludzki organizm?
Jakie właściowści ma aloina w aloesie?

Ekspert z Wysp Kanaryjskich
o aloinie w aloesie. 
Co to jest aloina?

03 sierpnia 2021
Jaki aloes dla dzieci na skórę? Które produkty aloesowe są najlepsze dla dzieci?  Od jakiego wieku stosować produkty aloesowe dla dzieci?

Aloina to cimno żółta substancja, która znajduje się pomiędzy żelem aloesowym, a jego skórą - głownym działaniem  jest zabezpieczenie rośliny przed szkodnikami, natomiast swoje zastosowanie znalazła w farmakologii ze względu na silne właściwości przeczyszczające.

Jeśli kiedykolwiek spożyłeś sok aloesowy od producenta, który nie zadbał o dokladne pozbycie się z aloiny, to zapewne jego grzechy odpokutowałeś ostrym rozwolnieniem bądź luźnym stolcem.

Często klienci dochodzą do omlynego wniosku, iż jest to reakcja ALERGICZNA i w efekcie są uczuleni na aloes.

Finalnie rezygunjąc ze spożycia soku aloesowego.

I SŁUSZNIE !!! ponieważ szkoda zdrowia na spożywanie soku, ktory jedynie "aloes" posiada w swojej nazwie i zamiast pomagać to jedynie szkodzi naszemu zdrowiu. 

Więcej o oryginalnym soku aloesowym oraz o jego właściwościach pisaliśmy w poście:

Sok Aloesowy z Wysp Kanaryjskich

Pozostając w temacie aloiny, odpowiedzialny producent jest zobowiązany wykazać jej poziom poprzez analizę laboratoryjną! Jeśli ma z tym trudności, bądź zasłania się certyfikacjami typu eko - bio, które nie są w tym kontekście wystarczajace, warto pamiętać, że analiza laboratoryjna to dokument, który producent ma obowiązek przestawić na życzenie klienta! 

W filmie poniżej ekspert od aloesu od Aloe Plus Lanzarote, przedstawia czym jest aloina oraz jakie ma właściwości:

 

Jeśli posiadasz w domu aloes, który rośnie w doniczce i zastanawiasz się jak z niego korzystać, to poniższy film będzie dla ciebie bardzo pomocny. 


Co ważne? Musisz pamiętać, iż istnieje wiele odmian aloesu i nie wszystkie można spożywać!

Na Wyspach Kanaryjskich dojrzewa Aloes Barbadensis Miller - jest to odmiana, która dla człowieka jest zbawienna i posiada wiele korzystnych właściwości dla naszego zdrowia!

 

Dla tej odmiany bardzo charakterystyczny jest jego kwiat, który stał się ulubieńcem wykwintnych perfumiarzy, którzy jego esencję wykorzystują w unikalnych kompozycjach zapachowych.
 

 

Jeśli już jesteś pewien/pewna, że na twoim parapecie znajduje się odpowiednia odmiana aloesu i chciałbyś wiedzieć, w jaki sposób go wykorzystać to koniecznie zobacz poniższy film!Pamiętaj, że po odcięciu skóry musisz zminimalizować zawartość aloiny!
W tym celu przygotuj miskę z wodą i przez 3-4 minuty wymyj dokładnie żel aloesowy, aby pozbawić  go wysokiej zawartości aloiny. 


Wyczyszczony miąższ, żel lub inaczej mówiąc galaretkę aloesową możesz wszechstronnie wykorzystać - 

spożyć ją bezpośrednio przed posiłkiem, dodać do koktajlu, a nawet do sałatki! 

 

NA ZDROWIE! 
 


*Materiały reklamowe pochodzą od www.pryordistribution.eu zostały zrealizowane we spółpracy z Aloe Plus Lanzarote na ekologicznej plantacji aloesu w Punta Mujeres Lanzarote.
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów reklamowych jest zabronione.


www.pryordistribution.eu

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

aaaa

     Aloe Plus Canarias ( 9 )

CANARY ISLANDS