Aloe Canarias ( 9 )

aaaa

Gel Puro Aloe Plus Lanzarote dostępny online w sklepie ekoaloe.pl ! Szybka realizacja wysyłki !

Większość z Was pewnie nawet nie zastanawia się nad odpowiedziami na powyższe pytania, a warto! - bo znając je, łatwiej wybrać produkt, który spełni najwyższe oczekiwania.

 

Żeby dokładnie opisać procesy powstawania żelu aloesowego oraz sposobu jego obróbki w pierwszej kolejności chcielibyśmy zwrócić szczególną uwagę na jego pochodzenie oraz proces dojrzewania. Jest to warunek konieczny otrzymania PRAWDZIWEGO ŻELU ALOESOWEGO (prawdziwy - w naszym rozumieniu - to  PEŁNOWARTOŚCIOWY, czyli taki, który jest w pełni dojrzały i gotowy do ścięcia). 

 

Wyspy Kanaryjskie to kolebka aloesu. Gdzie tkwi sekret jego wysokiej jakości i pożądanych przez nas właściwości? Otóż panujący tam klimat. Jest wręcz IDEALNY do jego uprawy. Aloes jest stale otulony słońcem, dojrzewa w najatrakcyjniejszym położeniu geograficznym.  Wyspy Kanaryjskie to archipelag górzystych wysp pochodzenia wulkanicznego, położonych na Oceanie Atlantyckim!

Nie bez powodu LANZAROTE zostało uznane za BIOSFERĘ przez UNESCO! 

 

 

Rezerwat Biosfery Lanzarote

 

 

Pochodzenie aloesu oraz sposób uprawy ma ogromny wpływ na jakość finalnych produktów aloesowych!
Więcej na temat sposobu ścinania liści, obróbki aloesu pisaliśmy w poście:  Aloes z Wysp Kanaryjskich 

 

"Aby móc w pełni cieszyć się naturalnymi właściwościami aloesu musi on dojrzewać min. 4-5 lat. W tym okresie każda roślina przechodzi proces kontrolny, podczas którego oceniany jest m. in. poziom mięsistości, a także kwalifikuje się liście aloesowe do obróbki lub pozostawia na krzaku żeby nie przerywać procesu dojrzewania. Zdaniem Kanaryjczyków, którzy opierają się o wieloletnie doświadczenie, aby móc pozyskać w pełni dojrzały, bogaty surowiec - proces dojrzewania aloesu powinien być maksymalnie wydłużony".

Szanujący się producent jest zobligowany do zadbania już o jakość samego surowca, aby na jego podstawie stworzyć wysokiej jakości produkt kosmetyczny. Kanaryjczycy ręcznie ścinają liście, potem trafiają one do laboratorium. W pierwszym etapie produkcji ważne jest, aby dokładnie oddzielić miąższ aloesowy od samej skóry.

 

Żel Aloesowy Kosmetyczny z Wysp Kanaryjskich

 

Kolejnym ISTOTNYM elementem jest IDEALNE oczyszczenie miąższu aloesowego z Aloiny, która znajduje się między liściem a miąższem aloesowym. Aloina to substancja, która kiedyś była stosowana w farmakologii. Ma działanie przeczyszczające, a to za sprawą oddziaływania na kanały chlorkowe błony śluzowej okrężnicy - blokuje wchłanianie wody i wzmaga ruchy perystaltyczne. W naturze aloina jest takim obrońcą aloesu przed dzikimi zwierzętami. Jej charakterystyczny gorzki smak skutecznie odstrasza największe nawet łasuchy.


Wracając do wykorzystania aloesu w kosmetologii to trzeba zwrócić uwagę, że stosując tanie kosmetyki aloesowe, w których producent nie zadbał o dokładne oczyszczenie miąższu z aloiny, może dojść do reakcji alergicznych ponieważ aloina działa także alergogennie na skórę!

 

Jak powstaje prawdziwy żel aloesowy?

(Żółta ciągnąca się substancja, którą widać na zdjęciu powyżej to ALOINA! ) 


Idealnie oczyszczony miąższ trafia do badania, aby ocenić jego parametry.

Oryginalny miąższ z aloesu. Żel Aloesowy z Wysp Kanaryjskich

(Zdjęcie powyżej przedstawia miąższ aloesowy, który został oczyszczony z ALOINY )


Po dogłębnej analizie laboratoryjnej miąższu aloesowego, w której określa się zawartość minerałów, witamin, polisacharydów oraz poziom ALOINY można rozpocząć etap produkcji soku do picia lub produktów kosmetycznych.

 

Etapy produkcji żelu aloesowego. Jak Powstaje?

 

Finalnie surowiec zostaje wszechstronnie wykorzystany w produkcji kosmetycznej. 


Poszukując czystego żelu aloesowego, warto zapytać sprzedawcę/ dystrybutora / producenta skąd pochodzi aloes oraz jaka jest zawartość aloiny w produkcie! Wybierajmy produkty od odpowiedzialnych i doświadczonych producentów, którzy gwarantują najwyższą jakość produktu pod każdym względem! 

Jak powstaje żel aloesowy kosmetyczny?


Gel Puro Aloe Plus Lanzarote - Zastosowanie 

To czysty, prawdziwy żel aloesowy do wszechstronnego zastosowania kosmetycznego!


Problemy skórne, alergie, podrażniona lub zaczerwieniona skóra? Wystarczy niewielka ilość żelu aloesowego, aby mógł

zadbać o najbardziej wrażliwą, delikatną i wymagającą skórę!


Stosuj rano oraz wieczorem na oczyszczoną skórę twarzy, szyi i dekoltu! Produkt genialnie sprawdza się na całym ciele jako "serum" silnie regenerujące i nawilżające od środka!  Genialny jako preparat łagodzący wszelkie podrażnienia, otarcia, zaczerwienienia nawet OPARZENIA termiczne oraz słoneczne - szybko nadaje skórze ulgę i regeneruje!
 

 

Gel Puro to produkt dla całej rodziny!

 

Dla mężczyzn -  idealnie sprawdza się po goleniu, intensywnie łagodzi i regeneruje. Co ważne, bardzo szybko się wchłania. I nie pozostawia tłustej warstwy!

 

Dla kobiet -  pielęgnuje całe ciało, twarz, skórę głowy oraz włosy. Nasza podpowiedź: Dodaj witaminę E, olejek arganowy i stwórz własną maseczkę regenerującą! Gel Puro to świetna baza do łączenia innych składników, by uzyskać własny "naturalny" produkt!

 

Żel aloesowy zastosowanieZamów Gel Puro Aloe Plus Lanzarote:
 

 

Skąd pochodzi prawdziwy aloes? 
01 marca 2021

Jak powstaje żel aloesowy?

Skąd pochodzi prawdziwy aloes? 
Jak wygląda jego proces dojrzewania?
Jak powstaje PRAWDZIWY żel aloesowy?

Dowiedz się więcej ...

29 marca 2024
Ekstremalnie zaawansowana linia rozświetlająco - rewitalizująca. Silnie regenerująca pielęgnacja od Aloe Plus Lanzarote. Bomba witaminowa dla skóry zszarzałej i zmęczonej, borykającej się z przebarwieniami.
19 stycznia 2024
Aloesowe kremy do rąk z Wysp Kanaryjskich idealne na zimę! Przetestuj najlepsze produkty z Wysp Kanaryjskich do pielęgnacji dłoni zimą.
08 stycznia 2024
Pielęgnacja twarzy od Tabaibaloe. Kremy regenerujące, odżywcze oraz zabezpieczające skórę na zimę. Kremy aloesowe z Wysp Kanaryjskich - dowiedz się więcej o produktach marki Tabaibaloe.

ul. Mroza 8

10-900 Olsztyn
___
e-mail: sklep@ekoaloe.pl 

Materiały promocyjne oraz zdjęcia:

www.pryordistribution.eu 
 

Polityka Prywatności

Dostawa

Płatność

Regulamin